Powered by Smartsupp Dveře šikmé
Montážnípráce.eu

Dveře šikmé

Důležité upozornění

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

Šikmé dveře/Zkosené dveře na míru

Dveře na pokos jsme řešili s několika desítky výrobců, kteří to odmítali vyrobit, nakonec jsme našli a domluvili se s výrobcem, který pro nás vyrobí dveře na míru, ikdyž máme zkosený strop, což je vynikající zpráva. 

Ale k tomu, aby takový atyp výrobce vyobil, je potřeba řádně zaměřit odborníkem na místě, abychom mohli objednat přesně dveře na míru - jelikož jsou zde několik různých ponětí jako je pokrytí zárubní v několika bodech, minimální výška, maximální výška, minimální tloušťka a maximální tloučťka.

Šikmé dveře jsou efektivní metodou, jak zvýšit možnosti uspořádání místností v podkroví. Díky jim můžete použít dveře blíže k šikmým a využít zbývající prostor funkčněji.

Šikmé dveře se vyrábí ve vybraných modelech a barvách v závislosti na rozměrech otvoru ve stěně. My máme možnost zhotovení nestandardního zasklení, přizpůsobeného nestandardním rozměrům šikmých dveří, ale Vzhledem ke složitosti produktu a výrobního procesu podléhá každá zakázka individuálnímu posouzení proveditelnosti provedení.

Pro nezávazné cenové nabídky nebo objednávní zaměřovacího technika, spojte se s námi v sekci kontakty: Kontakty

Orientační cena - cena vybraného setu dveří, zárubní, povrchu a materiálu  + cca od 5.000 do 9.500,- v závisltosti na modelu, výšce, prosklení a složitosti. Samozřejmě naceníme na základě stavební pripravenosti na míru.