Powered by Smartsupp Dveře dřevěné
Montážnípráce.eu

Dveře dřevěné

Důležité upozornění


Dřevěné výroba 10-12 týdnů
Dřevěné výroba 10-12 týdnů
Dřevěné výroba 10-12 týdnů
Dřevěné výroba 10-12 týdnů
Dřevěné výroba 10-12 týdnů
Dřevěné výroba 10-12 týdnů
Dřevěné výroba 10-12 týdnů
Zobrazuji 1 až 15 z 199 (celkem stran 14)

Dveře dřevěné

Masivní dřevěné dveře máme vystavené na provozovně HOME-OUTLET.CZ


Odkaz na vzorník RAL:  /image/catalog/masonite/Povrchy-2019/palitra-ral.jpg

Dřevěné masivní dveře - kousek přírody u Vás doma

Interiérové dřevěné dveře významně přispívají k charakteru vašeho domova. Dáváte-li přednost přírodním materiálům, nejpřirozenější volbou jsou pro vás dveře z masivního dřeva. V této kategorii dveří máte dále možnost volby mezi sukovým či dýhovaným provedením, které se liší zejména svým vzhledem. Zatímco dýhované provedení neobsahuje suky a jeho barevnost je díky tomu více konzistentní, sukové dřevo s výraznou kresbou dodá vašim dveřím originální a neopakovatelný vzhled. Masivní materiál je již několik staletí jedničkou ve výrobě interiérových dveří i zárubní, a to i zásluhou toho, že pohled na unikátní dřevěné práce vás ani po několika desetiletích neomrzí.

Dveře z masivu do starého železa rozhodně nepatří

Dřevěné dveře, stejně jako dřevěné zárubně, dřevěný nábytek a další přírodní materiály přinášejí do vašeho domova teplo, pohodlí a celkově zdravé a příjemné klima. Tento typ úpravy je charakteristický svým přirozeným a luxusním vzhledem. Masivní dřevo dovede velmi dobře snášet i proměnlivé povětrnostní podmínky. Kromě toho zvládne báječně propojit eleganci s historickou tradicí, ale i bezpečností s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí a ke zdraví obyvatel domu.

To nejlepší pro životní prostředí i pro zdraví

Přírodní krásu dřeva podtrhuje povrchová úprava bezbarvým lakem či lazurou. Tyto materiály jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví ve všech fázích své životnosti, tedy při výrobě, povrchové úpravě i na hotovém výrobku. Přírodní potěry a speciální laky chrání proti hnilobě dřeva, hmyzu, plísním, houbám, vodě, vlhkosti a absorpci slunečního záření, což dovoluje dřevu dýchat. Nepoškozují dřevo, jsou jím postupně absorbovány, poskytují dlouhodobou ochranu a nijak nenarušují přirozený vzhled dřevěného povrchu. Interiérové dveře z masivního dřeva jsou vyráběny v mnoha provedeních, ale k těm nejoblíbenějším dlouhodobě patří jednoduchá kazetová konstrukce dveří, která umožňuje lépe vyniknout přírodnímu materiálu i jeho preciznímu zpracování. Volbou jednoduchých dveří bez zbytečné výzdoby nebudete ničím zklamáni. Díky tomu se dveře naopak lépe sladí s interiérem v jiném stylu a stávají se tak nadčasovými.

Výhody masivního dřeva

Velkým plusem masivního dřeva je nejen přirozený a bytelný vzhled, ale také vynikající vlastnosti dřeva, jako je pevnost. V případě dřevěných dveřích se nestane, že by se samovolně uvolnily závěsy nebo se vylomil plech na opačné straně zámku. Masivní dřevo je výrazně silnější než materiály jako např. dřevotříska, plast a podobně. Další klíčovou výhodou je vysoká odolnost dřeva, kdy na rozdíl od dýhovaných dveří nedochází k poškozování hran dveří při otevírání a zavírání. V případě poškození dřevěných dveří je oprava poměrně jednoduchá, stačí jen poškození přebrousit a znovu natřít lakem či lazurou. Také životnost dřevěných dveří je značně vyšší než v případě umělých imitací. Samozřejmě jsou tyto dveře dražší, ale jejich vzhled a trvanlivost cenovou přirážku více než vyvažují.

Dveře i zárubně raději ze stejného dřeva

Samozřejmě je lepší, když stejný materiál použijete na dveřích i na dveřních zárubních než spojovat dveře a zárubně různých materiálů. Každý materiál je totiž odlišný svým designem, vlastnostmi i cenou. O výběru materiálu pro vaše interiérové dveře a zárubně nakonec rozhodnou nejen vaše finanční možnosti, ale i vaše individuální požadavky a v neposlední řadě styl vašeho interiéru, s jakým by měly být dveře a zárubně harmonizovány. Historická zkušenost již mnohokrát ukázala, že dveře a zárubně z masivu najdou bohaté uplatnění v architektonických řešeních pro všechny druhy budov: moderní, tradiční nebo neoklasicistní.